Apie mus

Mūsų komanda, vykdydama ikiteisminį skolos išieškojimą, apskaičiuoja netesybas ir kitas mokėtinas sumas, betarpiškai bendrauja su skolininkais, rengia pretenzijas, veda derybas dėl skolų grafiko sudarymo, vekselio pasirašymo, atlieka kitus reikiamus veiksmus. Esant galimybei, siūlo ir kartu su šalimis ieško sprendimo, tenkinančio tiek kreditorių, tiek ir skolininką.

Ikiteisminis skolos išieškojimas Jums naudingas, nes:

taupysite savo laiką bei išteklius, išvengsite ilgo bei sudėtingo teisminio bylinėjimosi proceso;

suteiksite galimybę geros valios principu (neteisminiu keliu) skolininkui grąžinti Jums skolą;

atlygį už suteiktas paslaugas (skolos išieškojimą), t. y. sutartą procentą nuo skolos dydžio, mokėsite tik skolos išieškojimo atveju;

išaiškėjus reikšmingoms aplinkybėms, dėl kurių tolimesnis ikiteisminis skolų išieškojimo proceso įgyvendinimas negalimas, nepatirsite jokių išlaidų.

Nepavykus išieškoti skolos ikiteisminiu keliu ir/ar neradus abejoms šalims tinkamo sprendimo, pradedamas teisminis skolos išieškojimo procesas. Priklausomai nuo skolos dydžio, pobūdžio bei kitų reikšmingų aplinkybių, rengiame ieškinius dėl skolos priteisimo, pareiškimus dėl teismo įsakymo išdavimo. Pagal atskirą susitarimą galime parengti atsikirtimus į kitos šalies išsakytus reikalavimus, priešieškinius bei kitus teismo procesinius dokumentus.

Priteisus skolą ir įsiteisėjus teismo sprendimui, padedame išsiimti vykdomuosius dokumentus, atstovaujame kreditoriaus interesus santykiuose su antstoliais, prižiūrime skolų išieškojimo procesus.

Įprastai skolas išieškome nereikalaudami papildomų investicijų, dirbame už „sėkmės mokestį“, todėl esame suinteresuoti pasiekti kuo efektyvesnį rezultatą per trumpiausią laiką.

Ikiteisminio skolų išieškojimo proceso inicijavimui Jums tereikia susisiekti su mumis, sutarti dėl bendradarbiavimo ir pateikti mums skolos pagrindą įrodančius dokumentus. Tai taip paprasta!